Bolnut fındık ezmelerimiz;  GİRESUN FINDIKLARI

Şekersiz , doğal, glüten içermez, koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici içermez, katkısız, vegan, rafine şekersiz, süt ve süt ürünlerine karşı alerjen göstermez ve içermez. Hammadde kalitesi, en iyi fındıklardan ürettiğimiz, şekersiz fındık ezmelerimiz; yüksek protein değerlerine sahip, katkısız fındık ezmeleridir. Kavanozu açtığınız an sizi büyüleyecek olan Giresun Fındığımızın, kendine has kokusunu hissedeceksiniz! Her kıvamda yoğun parçacıkların tadını çıkartın!

Fındıklarımız “Aflatoksin Yok” garantilidir.

BOLNUT Şekersiz Fındık Ezmesini Kimler Tüketebilir?

 Sağlıklı beslenmeye önem verenler, diyet yapanlar, ketojenik beslenenler, diyabet hastaları, sporcular, glüten hassasiyeti olan bireyler, çocuklar tarafından da güvenilir ve kontrollü bir şekilde tüketebileceği bir üründür.

         Bolnut Şekersiz Fındık Ezmesi Nasıl Tüketilir?

Bolnut Şekersiz Fındık Ezmelerimizi, dilerseniz kahvaltıda, smoothielerinizde, bowl tariflerinizde, tatlılarınızda, spor öncesi ve sonrasında, ekmek üstüne sürerek ya da kaşık kaşık yiyerek de tüketebilirsiniz. Dilerseniz hamur işlerine ya da farklı tariflerinizin içerisine ekleyebilirsiniz. Böylece yediklerinizin lezzetlerini arttırabilirsiniz.

 

Aynı zamanda sağlıklı beslenme programlarına uygun Fındık Ezmelerimiz, tariflerinizin vazgeçilmezi olacak.

Bolnut Şekersiz Fındık Ezmesi Nasıl Yapılır? Ve Bu Lezzetin Sırrı Nedir?

 • Giresun’dan tedarik ettiğimiz tombul fındıklarımızı, çifte kavrulmuş olarak sizlere sunuyoruz.
 • Çifte kavrulmuş fındıklarımızı, modern ve güncel tekniklerimizle ve gelişmiş yüksek kapasiteli makinalarımız ile öğütülerek, yoğun parçacıklı bir kıvam haline getiriliyor.
 • Elde ettiğimiz fındık ezmelerimizi, fındığın içerisinde bulunan kendi doğal yağı ile birlikte yoğun bir kıvama kavuşturuyoruz. Ekstra yağ ya da kıvam arttırıcı gibi maddeler eklemiyoruz. Ve, ürünümüz tüketime hazır hale geliyor.
 • Fındık ezmelerimiz haftalık olarak taze taze üretilir ve paketlendikten sonra satışa sunulur. Bu da lezzetimizin en büyük sırrı!
 • Fındık Ezmelerimizin içermiş olduğu yüksek kalori ile vücudunuzun günlük enerji ihtiyacını karşılar. Lif zengini ürünümüz, uzun süre tok kalmaya yardımcı olur. İçeriğinde glüten olmaması nedeni ile de gün içerisinde rahatsızlık hissi yaşatmaz.

Fındık Ezmesinin Faydaları Nelerdir?

 • Kas onarımına ve yapımına yardımcı olur.,
 • Protein açısından zengindir.
 • Enerji deposudur.
 • Yüksek oranda potasyum içerir.
 • Demir, kalsiyum ve sodyum gibi oldukça faydalı minerallere sahiptir.
 • İçerisinde bol miktarda protein ve lif ile uzun süre tok kalmayı sağlar.
 • Cinsel performansı arttırır.

Doğal Şekersiz Fındık Ezmesinin Vücudumuza Faydaları

1- Kötü Kolesterolü Önler

Gün içinde tüketecek olduğunuz bir çorba kaşığı fındık ezmesi, kanda oluşacak kötü kolesterolü engellemede yüksek oranlarda yardımcı olacaktır. Yapılan çeşitli ve detaylı çalışmalarda fındık kötü kolesterolü %27 oranda azalttığı gözlemlenilmiştir.

2-Kanseri Önlemede Yardımcı Besin Kaynağı

 

Özellikle mesane kanserini engellemede yardımcı olan fındık ezmesi, yüksek miktarlarda E vitamini içermektedir. Yüksek miktarlarda E vitamini içeriyor oluşu kanser başlangıcındaki açığı kapatarak kanseri engellemede büyük bir rol oynamaktadır. Buna ek olarak içerdiği manganez maddesi diğer kanser çeşitlerinin oluşumunu da engellediği bilinmektedir.

3- Hafıza ve Göz Sağlığına Yararları

İçerdiği yüksek miktarlardaki E vitamini değeri, günde 1-2 yemek kaşığı fındık ezmesi ile hafızanızı korur ve ilerleyen yaşlarda oluşacak hafıza kayıplarını önler. Buna ek olarak içerdiği A ve C vitamini göz sağlığımızı yüksek oranlarda korur. Göz bozulmalarını, numara yükselmelerini yavaşlatır.

4- Bağışıklık Sistemimizi Güçlendirir Hastalıklara Karşı Direnç Oluşturur

Fındığın içerdiği yüksek miktarlardaki potasyum, kalsiyum, magnezyum, ve manganez gibi minerallerle birlikte bunlara benzer birçok madde daha içermektedir. Bu mineraller ve maddeler düzenli olarak tüketildiğinde kan akışını daha sağlıklı hale getirerek, bağışıklık sisteminin düzenli ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

5- Kemikleri Güçlendirir Özellikle Yaşlı ve Çocuklarda Kemik Kırılmalarının Önüne Geçer

İçerdiği yüksek miktarlardaki ‘’kalsiyum’’ özellikle çocuklarda ve yaşlı bireylerde kemik kırılmalarının önüne geçmektedir. Buna ek olarak yaşlılık döneminde ortaya çıkan kemik erimelerini engeller ve içerdiği yüksek miktarlardaki ‘’demir’’ oranı ile kan hücrelerini besler.

Ürünümüz herhangi bir katkı maddesi içermediğinden dolayı zamanla heterojen hale gelebilir. Bunun içinse ürünü kullanmadan önce karıştırmayı unutmamalısınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR