SIKÇA SORULAN SORULAR
SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA KARGOM NEZAMAN  GELİR?

Hafta içi Saat  16:00 cumartesi  saat 11:00 ‘ e a kadar verilen siparişler aynı gün yurtiçi kargoya teslim edilir. Türkiye’nin geneline 1-2 iş günü içerisinde teslim edilir. HAFTA SONU VERİLEN SİPARİŞLER HANGİ GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR?

Cumartesi 11:00 ‘den sonra verilen siparişler Pazartesi günü yurtiçi kargoya teslim edilir.HANGİ KARGO FİRMASIYLA ÇALIŞIYORSUNUZ?

Yurtiçi kargo firmasıyla anlaşmalı olarak ürünlerimizi gönderiyoruz. Türkiye geneline ertesi gün ürünlerimizi teslim ediyoruz.KARGOM HASARLI GELDİ NE YAPMALIYIM ?

Kargo paketinizi teslim alırken Koliniz; Ezilmiş,yırtılmış ,ıslanmış,açılmış ise teslim almayınız.Kargo görevlisinden ‘kargo hasar tutanağı’ talep ediniz. [email protected] veya whatsapp 05331673453 hattımızdan bize sorunu bildirerek haber veriniz.Tutanak tutulmadan teslim alınan, hasarlı ve eksik bildirimleri firmamız tarafından kabul edilemez.KARGOM GELDİ EVDE YOKTUM TESLİM ALAMADIM NE YAPMALIYIM?

Kargonuz dağıtıma çıkmadan sms ile bilgi mesajı gelir.  Evde bulunamadığınız zaman   kargo görevlisi tarafından size bilgi notu bırakılmaktadır.Size en yakın YURTİÇİ KARGO şubesinden  3 iş günü içerisinde kargonuzu kendinizin teslim alması gerekmektedir.Kargonuzu alamamanız durumunda 1 hafta sonra tarafımıza geri kargolanacaktır.ÜRÜNLERİNİZİN SON KULLANMA TARİHİ NEDİR?

Ürünlerimiz haftalık olarak üretilir sizlere taze taze gönderilir.Üretildikten sonra kapalı olarak 1YIL STT vardır. Açıldıktan 6 ay içinde tüketilmelidir.ÜRÜNLERİNİZİN SAKLAMA KOŞULLARI NEDİR?

Oda sıcaklığında 18 derece ile 21 derece arası olmalıdır. Serin ve kuru yerde saklayınız. Işık ve nemden koruyunuz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR