HAKKIMIZDABOLNUT AİLESİ – ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE, TECRÜBELİ EKİBİMİZLE, GÜVENİLİR HİZMET

 

2013 yılından bu yana üretim faaliyetlerini sürdüren, Türkiye’de bayilikleri olan, yurtdışında ise Kanada, Dubai ve Azerbaycan’a dolaylı olarak ihracat yapan MUTAFZADE markasının çatısı altında, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın denetimine tabi tesisimizde üretim yapıyoruz. 


Üretim tecrübemizle haftalık olarak hazırladığımız ürünlerinizi taze taze gönderiyoruz. Beklemiş raf ürünleri yerine tazeden gelen lezzetin keyfini çıkarın. Ürünlerimizde GDO, gluten, koruyucu, katkı maddeleri ve hidrojenize bitkisel yağlar kesinlikle bulunmaz.


Sağlıklı beslenme ve spor tutkunu bir girişim olarak, bulunduğumuz sektörde tecrübemiz ile sürekli kendimizi yeniliyor, BOLNUT ürün grubuna sağlıklı ve lezzetli çeşitler kazandırmaya devam ediyoruz. SİZLER VE SİZLERDEN GELENLER BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ 

 

Bizim için güven her şeydir. Müşterilerimizle doğrudan iletişim kurarak, görüş ve önerilerini sürekli takip ediyoruz. Müşterilerimizden gelen memnuniyet bildirimleri, doğru işler yaptığımızı gösterdiği için bizi çok mutlu ediyor. Bize duyduğunuz güvenin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğu hissediyor, sağlıklı beslenmenin en lezzetli halini sizlere sunmak için daha da motive oluyoruz.MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ EN BÜYÜK KAZANCIMIZDIR!