2017den ileriye Giden Marka yolculuğumuz         BOLNUT  BİZ KİMİZ

Sağlıklı beslenme ve spor tutkusu ile yaşarken kaliteli ve temiz içerikli gıda ürünlerine ulaşmanın zorluklarıyla karşılaşmamızla Bolnut marka yolculuğumuz başladı. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın denetimine tabi tesisimizde üretim yapıyoruz.Üretim tesisimize kesinlikle zararlı katkı maddeleri girmez,Glüten içeren ürünler bulunmaz.Üretim tesisimizde tüm üretimin başındayız ! Tüm titizliğimiz sizlere hijyenik koşullarda en kaliteli ve taze hammaddeleri kullanarak tap taze KATKISIZ VE DOĞAL  ürünler sunmak.

NEDEN BOLNUT ? ÇÜNKÜ BOLNUT ;

Ürettiği ürünlerin hammaddelerini yörelerinden özenle bizzat başında durarak alım yapar ve alınan hammaddelerin tümü BOLNUT için özel hazırlanır.BOLNUT ürünleri Hammaddelerin nem oranları çok az düşürülerek uzun saatler ezilerek elde edildiği için besin değerlerini ve tazeliğini korur.Lezzetimizin sırrı HAMMADDE kalitemiz ve EZME şeklimizdir.

HAKKIMIZDABOLNUT AİLESİ – ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE, TECRÜBELİ EKİBİMİZLE, GÜVENİLİR HİZMET
 


Üretim tecrübemizle haftalık olarak hazırladığımız ürünlerinizi taze taze gönderiyoruz. Beklemiş raf ürünleri yerine tazeden gelen lezzetin keyfini çıkarın. Ürünlerimizde GDO, gluten, koruyucu, katkı maddeleri ve hidrojenize bitkisel yağlar kesinlikle bulunmaz.


Sağlıklı beslenme ve spor tutkunu bir girişim olarak, bulunduğumuz sektörde tecrübemiz ile sürekli kendimizi yeniliyor, BOLNUT ürün grubuna sağlıklı ve lezzetli çeşitler kazandırmaya devam ediyoruz. SİZLER VE SİZLERDEN GELENLER BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ 
 

Bizim için güven her şeydir. Müşterilerimizle doğrudan iletişim kurarak, görüş ve önerilerini sürekli takip ediyoruz. Müşterilerimizden gelen memnuniyet bildirimleri, doğru işler yaptığımızı gösterdiği için bizi çok mutlu ediyor. Bize duyduğunuz güvenin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğu hissediyor, sağlıklı beslenmenin en lezzetli halini sizlere sunmak için daha da motive oluyoruz.MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ EN BÜYÜK KAZANCIMIZDIR!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR